«powrótIlona Felicjańska twarzą marki Etre Belle

Warszawa

Twarzą limitowanej serii kosmetyków Ětre Belle została Ilona Felicjańska, modelka, ale także autorka trzech książek: thrillera erotycznego ,,Wszystkie odcienie czerni'' oraz dwóch biograficznych, w których nie tylko spowiada się ze swoich słabości (,,Ilona Felicjańska: Cała prawda o...''), ale także pokazuje, jak poradzić sobie z uzależnieniem, depresją i przemocą (,,Jak być niezniszczalną'').

Na konferencji prasowej towarzyszyły Ilonie Felicjańskiej dwie celebrytki – Ewa Szabatin i Ania Piszczałka. To pierwszy tak poważny kontrakt reklamowy modelki od czasu, kiedy przyznała się do uzależnienia od alkoholu. Ilona Felicjańska będzie promować zestaw do oczyszczania twarzy Cleansing Set z serii Hyaluronic z elektryczną szczoteczką oraz odmładzające kremy z serii Golden Skin.
Kampania reklamowa rozpoczęła się na początku lipca. Będzie skupiać się na działaniach w Internecie i w mediach społecznościowych. Powrót Ilony Felicjańskiej zbiegł się w czasie z obchodami dziesięciolecia magazynu ,,Miasto kobiet'', którego numer ukazał się na rynku w październiku 2004 roku. ,,Miasto Kobiet" jest dwumiesięcznikiem o profilu lifestylowym.

Niemiecka firma Ětre Belle działa na światowym rynku od ponad 30 lat. Produkuje kosmetyki dla kobiet i mężczyzn z ponad 40 krajów świata, bazując na naturalnych i czystych substancjach, przyjaznych dla środowiska. Poza produktami do pielęgnacji twarzy i ciała, posiada w swojej ofercie również kosmetyki do makijażu oraz akcesoria. W Polsce prowadzi dystrybucję głównie przez salony kosmetyczne.
Aneta Pondo, redaktor naczelna „Miasta Kobiet", która prowadziła konferencje prasową podsumowała spotkanie: „To, że Ilona Felicjańska jest twarzą kosmetyków przygotowanych specjalnie na 10. urodziny „Miasta Kobiet" ma wymiar symboliczny. Ilona jest autentyczna. Jest kobietą z życia a nie z photoshopa. I takie jest czasopismo „Miasto Kobiet", blisko kobiet i ich spraw, także tych najtrudniejszych''. Współpraca z Être Belle i Iloną Felicjańską jest inauguracją hucznych obchodów 10. urodzin "Miasta Kobiet", które zakończą się w październiku 2014 uroczystą galą.

(DD)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone