«powrót"I ty możesz być modelką" - Dorota Wellman

książka Doroty WellmannAutor/Autorzy: Dorota Wellman
Format: 165x215 mm
Stron: 224
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Rok wydania: 2019
ISBN: 978-83-8164-022-0
Wydawnictwo: Edipresse Książki

Znana i popularna polska dziennikarka, prezenterka i producentka programów radiowych i telewizyjnych, Dorota Wellman napisała kolejną książkę pt.: „I ty możesz być modelką". Książkę wydało wiodące polskie wydawnictwo Edipresse Książki.

Książka składa się z pięciu części. Każda z nich dotyczy kolejnego etapu w życiu kobiety. Wszystkie części są pisane prostym, zrozumiałym i dowcipnym językiem, zachęcającym nie tylko do czytania, ale też do przemyśleń i korzystania z rad zawartych w książce.

Część pierwsza "Felietony Doroty, czyli trochę motywacji" to zbiór felietonów autorki na różne kobiece problemy. Dowiadujemy się z nich m.in.: żeby nie rezygnować z marzeń, nie bać się podejmować ryzyka w ważnych codziennych sprawach i nie wracać ciągle do przeszłości i wspomnień.

Dorota Wellmann

 

Część druga „Każda z nas jest piękna" doradza kobietom jaką do swojej urody i figury dobrać bieliznę, stanik, dżinsy, buty. W tej części znajdują się porady znanego stylisty Grzegorza Blocha. Doradza on kobietom jak maskować poprzez ubiór mankamenty urody np.: gdy mamy krótką szyję, gdy mamy za duże biodra, gdy szerokie barki i masywne ręce odbierają poczucie delikatności, gdy nie mamy wyraźnego wcięcia w talii. Cała część zawiera mnóstwo kolorowych zdjęć z przykładami ubrań tuszujących mankamenty.

Następna część „Dobrany makijaż, twarzowa fryzura – kilka cennych porad" zawiera cenne rady charakteryzatorki-wizażystki Barbary Szczepan jak wykonywać efektowny, dobrany do urody makijaż. Stylista fryzur Adam Szaro doradza w jakiej fryzurze będziemy się dodrze czuć i ładnie wyglądać.

Część kolejna „Kobiecy punkt widzenia" to przemyślenia o życiu, doświadczeniach , słabościach i urodzie czterech przyjaciółek Doroty Wellman. Książkę kończą podziękowania wszystkim którzy pomogli autorce w powstaniu książki.

Pozycja wydawnictwa Edipresse Książki jest bardzo przydatną pozycją. Inspiruje ona kobiety do dbałości o swoje zdrowie, swoją urodę i swój wygląd. Przystępny, rozumiały język, piękne, artystyczne zdjęcia zachęcają do jej czytania i korzystania z zawartych rad.

tekst: Andrzej Witkowski

zdjęcia: materiały prasowe wyd. Edipresse Książki (1), Krzysztof Wellman (2)

 

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone