«powrót20-lecie Sephora Polska

20-lecie SephoraCH Arkadia, Warszawa

W tym roku mija 20 lat od debiutu perfumerii Sephora na polskim rynku. Okrągłą rocznicę marka postanowiła uczcić w sposób szczególny. Z tej okazji znana sieć perfumerii przygotowała wiele niespodzianek. Sephora to najbardziej innowacyjne i inspirujące perfumerie w Polsce. Firma, będąca obecnie największą siecią perfumerii na świecie, z ponad 2 tys. punktami sprzedaży w 33 krajach, powstała w 1969 roku we Francji. Od 1999 roku jest obecna na polskim rynku, na którym posiada 94 perfumerie w największych miastach, a także sklep internetowy. Sephora, rozpoznawalna jest wszędzie po eleganckim wnętrzu swoich sklepów oraz charakterystycznych czarno-białych paskach. Oferuje ona niezwykle szeroką gamę kosmetyków: perfum, produktów do makijażu oraz pielęgnacji, w sumie kilkanaście tysięcy różnych produktów.

W warszawskiej Arkadii zadebiutował magiczny, niezwykły Sephora Wonderland- świat zabawy, eksperymentowania i odkrywania, stworzony przy pomocy innych markowych partnerów. Sephora Wonderland to zaprojektowany specjalnie z okazji urodzin świat pełen unikalnych, instagramowych stref wykreowanych przez markęSephora i partnerów: Dior, Estee Lauder, Clinique, Lancome, Paco Rabanne, Hugo Boss, Kat von D, Fenty Beauty, NARS, Benefit, Anastasia Beverly Hills, Smashbox, Fresh oraz Dr. Jart+. To jednak nie wszystko, można było wziąć udział w bezpłatnych, grupowych warsztatach makijażowych z blogerami i makeup gurus: Maxineczką, Klaudią Owczarek, TwigMakeUp, Patrycją Dobrzeniecką i Sebastianem Gradzikiem oraz makijażystami partnerskich marek. Oprócz tego na klientów czekała zabawa w formie Mapy Odkrywcy Wonderland ze specjalnymi stacjami, na których ukryte zostały kosmetyczne upominki.

Dla odwiedzających Sephora przygotowała m.in. grę Virtual Reality, strefę personalizacji pomadek, czy zabawę w formie Mapy Odkrywcy Wonderland. Odwiedzając wszystkie strefy i rozwiązując proste i przyjemne zadania, można zdobyć było kosmetyczne upominki-niespodzianki. Sephora Wonderland odwiedzać można było do 8 czerwca włącznie, ale to nie koniec niespodzianek. Do końca czerwca we wszystkich perfumeriach Sephora i sklepie on-line czekały jeszcze inne atrakcje przygotowane z okazji okrągłego jubileuszu.

Z okazji swoich 20 urodzin perfumeria przygotowała unikalny Happy Birthday Box w dwóch wariantach, czyli pudełko wypełnione kosmetycznymi niespodziankami: dwa pełnowartościowe produkty do makijażu Sephora Collection i kilkanaście miniatur (zapachy, pielęgnacja, makijaż) m.in. od Anastasia Beverly Hills, Becca, Fresh i Origins.

(DD)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone