«powrótSpotkanie z cyklu "Porozmawiajmy przy herbacie..."

Restauracja Villa Foksal, Warszawa

Adalbert's Tea oraz Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie Bez Barier" zaprosiło dziennikarzy na wyjątkowe spotkanie i rozmowę przy herbacie o życiu pełnym emocji i pasji. Spotkanie poprowadziła Anna Nowak-Ibisz – aktorka, prezenterka telewizyjna i ambasadorka Adalbert's Tea.

Na początku wydarzenia rozmawiano o emocji i pasji do herbaty z Beatą Fabia-Gołda, ekspertką oraz współwłaścicielką firmy Adalbert's Tea. W dalszych rozmowach uczestniczyła Pani Jolanta Kwaśniewska. Tematem przewodnim była „Miłość, wdzięczność i szczęście w obliczu różnych aspektów samotności. Pani Prezydentowa podzieliła się inspirującymi historiami związanymi ze swoim życiem oraz aktywnym zaangażowaniem w pomoc ludziom. Na spotkaniu nie zabrakło smutnych i radosnych chwil.

Podczas spotkania zaprezentowano książkę Jolanty Kwaśniewskiej i Jakuba Bączka pt: "Tacy sami. Szczerze o samotności". Książka powstała jako wspólny projekt Fundacji Porozumienie bez barier, pod specjalną opieką Pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej, oraz Fundacji JBB, założonej przez Jakuba B. Bączka. Stanowi część programu Oswajanie Starości i ma na celu przybliżenie społeczeństwu problemu samotności w każdym wieku poprzez przykład osób znanych, lubianych i szanowanych w naszym społeczeństwie. Książka zawiera dziewięć wywiadów ze znanymi osobistościami świata sztuki, kultury i działalności społecznej. Wśród nich jest Michał Bajor, Marek Kondrat, Teresa Lipowska, Krystyna Mazurówna, Andrzej Seweryn i inni. Dochód ze sprzedaży książki przekazany zostanie na realizację programu „Oswajanie Starości" Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie Bez Barier".

Jednym z partnerów wydarzenia była firma Adalbert's Tea, której misją jest sprowadzanie na Polski rynek herbat oraz naparów najwyższej jakości. Oczywiście na spotkaniu nie zabrakło degustacji wielu wyśmienitych herbat z bogatej oferty producenta.

(DD)

zdjęcia: Krzysztof Plebankiewicz

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone