«powrótSpotkanie prasowe Ikea Metod

Spotkanie prasowe IKEA Metod dla przedstawicieli mediów miało miejsce w Warszawie. Celem spotkania było przedstawienie nowych rozwiązań dotyczących umeblowania kuchni. Zaprezentowano ciekawe pomysły aranżacyjne dla małych i dużych kuchni, które można realizować dzięki powtarzalności modułów. Wszelkie informacje o innowacyjnych rozwiązaniach systemu mebli kuchennych przedstawili dekoratorzy kuchni i eksperci firmy IKEA. „Niezależnie od tego, kim jesteś, jakie masz możliwości i potrzeby z nowym systemem Ikea Metod Twoja kuchnia dopasuje się do Ciebie, jak ubranie uszyte na miarę. Jedynym ograniczeniem będzie tylko Twoja wyobraźnia” – powiedziała Evelyn Higler szefowa firmy IKEA w Polsce. Po krótkiej przemowie i prezentacji dziennikarze zostali zaproszeni do poszczególnych pomieszczeń, gdzie znajdowały się najróżniejsze ekspozycje pomieszczeń kuchennych.

Jak przystało na spotkanie prasowe, nie mogło zabraknąć wykwintnego lunchu. Goście i dziennikarze mogli degustować pyszne specjały kuchni szwedzkiej. Niektóre z nich były przygotowywane przez kucharzy na oczach przybyłych gości. Wśród specjałów były: kotleciki w stylu skandynawskim, pieczona szynka wieprzowa, skandynawskie kotleciki z dorsza i wiele innych. Nie mogło zabraknąć też dużego wyboru śledzi na zimno, które podawane były w najróżniejszych smakach, czyli z goździkami, na słodko i w śmietanie.

 

 

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie gospodarstwa domowego bez odpowiednio zaaranżowanej kuchni, która jest uważana za najważniejsze pomieszczenie w domu. Właśnie w tym miejscu przyrządzamy poranną kawę i herbatę, tu przygotowujemy i spożywamy posiłki. Według badań sieci IKEA, ponad 70% Polaków ma kuchnie w wielkości 6-15 m2., a tylko w co dziesiątym domu kuchnia przekracza 15 m2. Duża popularnością cieszą się drewniane meble w jasnych barwach, które wybiera aż 75% badanych.

IKEA Metod to kuchnia urządzana według potrzeb i upodobań klienta. Świetnie sprawdzi się w małych kuchniach, gdzie znajduje się dużo zakamarków, skosów i różnego rodzaju instalacji. Ten zupełnie nowy system meblowy, przedstawia innowacyjne podejście do mebli kuchennych i planowania przestrzeni. Każdy klient ma wiele możliwości doboru mebli do wymarzonej kuchni według własnego gustu, potrzeb, stylu życia i możliwości finansowych. Oferta jest duża i posiada ponad 150 aranżacji kuchni w stylu tradycyjnym i skandynawskim. System opiera się na modułach, które można łączyć w dowolny sposób. Duży wybór dotyczy też frontów, obudów i elementów wyposażenia szuflad.

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone