«powrótPremiera książki "Księga szefów kuchni"

 

Restauracja "Sowa i przyjaciele" - Warszawa

O tym, ze gwiazdy uwielbiają gotować nie trzeba nikogo przekonywać. Świadczy o tym coraz większa ilość pozycji książkowych, w których znajdują się przepisy znanych osób. Podobnie sytuacja wygląda w telewizji, w której nie brakuje programów gdzie się gotuje, piecze i przyrządza różne smakołyki.

W warszawskiej restauracji „Sowa i przyjaciele” odbyła się premiera kolejnej książki kucharskiej dla miłośników gotowania. „Księga szefów kuchni” to bardzo interesująca pozycja, w której najwybitniejsi kucharze najlepszych restauracji w Polsce i zagranicą, zaprezentowali swoje najsmaczniejsze dania. Wśród nich znalazł się: Robert Sowa, Jerzy Pasikowski, Waldemar Hołówka, Wiesław Bober, Marcin Budynek, Tomasz Jakubiak, Tomasz Deker, Teo Vafidis, Stefan Birek, Konrad Birek, Michał Górecki, Przemysław Klima, Krzysztof Kopciński, Jan Kuroń, Jarosław Walczyk i Artur Świerżewski. Ta wyjątkowa książka kulinarna przeznaczona jest dla miłośników gotowania, którzy sztukę kulinarną traktują z prawdziwą pasją i chętnie doskonalą swoje umiejętności. Czeka na nich 150 pięknie zilustrowanych przepisów, które kiedyś przyrządzali mistrzowie kulinarni.

Na premierze książki nie mogło zabraknąć znanych osób, którzy lubią dobrze i smacznie zjeść. Wśród nich byli: Monika Mrozowska, Agata Rubik, Zygmunt Chajzer, Małgorzata Kosik i mąż Katarzyny Skrzyneckiej Marcin Łopucki. Jak przystało na premierę książki kulinarnej nie mogło też zabraknąć uroczystego lunchu przygotowanego pod okiem szefa kuchni Roberta Sowy.

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone