«powrótOsobowości i Sukcesy Roku 2023

Hotel Renaissance, Warszawa

Za nami kolejna edycja uroczystej gali Osobowości i Sukcesy Roku 2023, której pomysłodawcą, organizatorem i reżyserem był Mariusz Pujszo. Tegoroczna edycja odbyła się w luksusowym i prestiżowym hotelu Renaissance w Warszawie. Podczas gali na scenie wystąpili między innymi Natalia Pujszo, KASA oraz Zespół Pieśni i Tańca Śląsk. Ten wyjątkowy wieczór poprowadzili Wiola Wrzesińska oraz Daniel Klusek. Po części oficjalnej odbył się uroczysty bankiet, który wraz z zespołem przygotował szef kuchni hotelu Renaissance. Nie zabrakło też kilku stoisk, na których wystawcą byli partnerzy gali.

Jednym z gości był Lech Wałęsa, który otrzymał statuetkę jako Wybitna Osobowość Roku. Podczas przemówienia poruszył tematy wolności, wartości i ekonomii. Były prezydent chętnie pozował do zdjęć i zamienił kilka słów z każdym kto do niego podszedł i się przywitał.

Wśród zaproszonych gości byli artyści, sportowcy, biznesmeni i dziennikarze. Widziano sędziego Szymona Marciniaka, nowego prezesa PKOL-u Radosława Piesiewicza, Zenona i Danutę Martyniuków, Izabelę Janachowską, Roberta Korzeniowskiego, Sobiesława Zasadę, Idę Nowakowska, Paulinę Smaszcz i Michała Koterskiego. Nie zabrakło również przedsiębiorców, znanych lekarzy i wybitnych profesorów, m.in. prof. Michała Kleibera, Mirosława Ząbka czy Henryka Skarżyńskiego. Swoją urodą zachwycały urocze modelki: Karolina Derpieńska, Natalia Tomczyk i Ludwika Cichecka.

"Gala Osobowości i Sukcesy różni się od innych tym, że nagradzamy wybitne osoby z bardzo różnych środowisk. Każdy jest osobowością w swojej dziedzinie, a różnorodność daje mam niespotykany koloryt. Te gale integrują ludzi, którzy mogą się spotkać, porozmawiać, zaprzyjaźnić lub robić wspólnie biznesy. Staramy się być apolityczni, zostawiamy uprzedzenie na zewnątrz, wszyscy spotykamy się z otwartym sercem i otwartą głową" - powiedział pomysłodawca i organizator gali, Mariusz Pujszo.

Podczas oficjalnej części laureaci odebrali honorowe statuetki: Sukces Roku 2023 oraz Osobowość Roku 2023. Specjalne statuetki Wybitna Osobowości Roku otrzymali m.in. wspomniany już Lech Wałęsa, sportowiec Robert Korzeniowski, sportowiec Sobiesław Zasada, kapitan lotnictwa Jerzy Makura, przedsiębiorca Beata Drzazga, sędzia piłkarski Szymon Marciniak, profesor Henryk Skarżyński oraz profesor Mirosław Ząbek.

Pełna lista laureatów tegorocznej edycji Osobowości i Sukcesy 2023 r. dostępna jest na stronie www.osobowosciisukcesy.pl

***

Gala „Osobowości i Sukcesy Roku" to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń towarzysko-biznesowych w Polsce, podczas którego wyłaniane są najbardziej ciekawe osobowości oraz sukcesy firm i instytucji. Od wielu lat pomysłodawcą i organizatorem tego wydarzenia jest Mariusz Pujszo, aktor, scenarzysta, reżyser oraz wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy".

żródło i zdjęcia: akpa

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone