«powrótKatalog Ikea 2015 - oficjalna inauguracja

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego - Warszawa

W ciepły letni wieczór odbyła się impreza z okazji premiery Katalogu IKEA 2015. Oficjalna inauguracja miała miejsce w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego przy ul. Czarnieckiego 51 w Warszawie. Firma IKEA zabrała wszystkich gości w podróż po przytulnych i nastrojowych miejscach, w których zaczyna się nasz sen i gdzie witamy nowy dzień. Na wstępie przykładowe aranżacje można było zobaczyć w specjalnie ustawionym samochodzie ekspozycyjnym, który przypominał duży pojazd kempingowy.         W środku Centrum Sztuki, wystawiono kilka ciekawych ekspozycji i wyjątkowych aranżacji miejsc do spania. Po części oficjalnej goście udali się bankiet, na którym dominowały specjały kuchni skandynawskiej. Każdy z gości mógł w specjalnie przygotowanej scenografii zrobić sobie zdjęcie i… stać się twarzą okładki.

Jak wielkie znaczenie ma sen i wypoczynek, nie trzeba nikogo przekonywać. Od tego jak śpimy, zależy w jakim nastroju wstajemy i w jakiej jesteśmy formie. Sypialnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, w którym odpoczywamy po całym dniu. Udany dzień zaczyna się po dobrze przespanej nocy, dlatego kluczowym elementem jest wybór miejsca do spania.

Katalog skierowany jest dla osób, które planują w najbliższym czasie urządzić miejsce do spania i odpoczynku. Został wydrukowany w nakładzie prawie 5,5 miliona egzemplarzy w polskiej wersji językowej. Jego wersja papierowa wychodzi 19-ty rok z rzędu. Dystrybucja w Polsce jest przeprowadzana na obszarze wokół 7 miast, w których działają sklepy IKEA.

Znaleźć w nim można nowe produkty do aranżacji sypialni. Bogata oferta obejmuje między innymi nowy asortyment łóżek, materacy, kołder i poduszek, oraz ponad 70 oryginalnych wzorów pościeli. Uzupełnieniem są szafy „Komplement”, które ułatwiają uporządkowanie rzeczy i ich przechowywanie. W katalogu IKEA 2015 znaleźć można nie tylko duży asortyment nowych produktów, ale także nowe i niższe ceny.

Wraz z premierą katalogu powstało mobilne studio IKEA, w którym fizjoterapeuci doradzają, jak wybrać odpowiedni dla siebie materac.   W studio można też zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na okładkę nowego katalogu IKEA.
 

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone