«powrótStartuje 7. edycja "French Touch 2021"

French Touch po raz siódmy w Polsce! Show artystyczne z udziałem Carli Bruni, ogólnopolska akcja handlowa, pokaz najnowszej kolekcji marki Le Coq Sportif, wystawa Harcourt i Normandia w bliższym ujęciu to najważniejsze wydarzenia tegorocznej edycji obchodów dni francuskich.

Startuje 7. edycja dni kultury francuskiej "French Touch 2021". W dniach 16-31 października apetyt na Francję rozbudzi specjalna akcja handlowa. Jak co roku do rąk czytelników trafi wyjątkowe wydanie prestiżowego magazynu La Belle Vie. Miłośnicy Francji będą mogli w kwietniu przyszłego roku zobaczyć również wystawę fotografii zatytułowaną „Portret kobiety" słynnego paryskiego studia Harcourt.

Doskonałym zwieńczeniem corocznych obchodów jest zawsze Gala French Touch - niezwykłe show i prawdziwa uczta muzyczna prezentująca spektakularne występy najwybitniejszych gwiazd francuskiej i polskiej sceny kulturalnej. W tym roku gala odbędzie się 28 października w Teatrze Wielkim o godzinie 20.30. Obok Carli Bruni, Barbary Pravi, Imany, Marion Motin, Kendji Girac na scenie pojawią się także polskie gwiazdy - Cleo, Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski, Reni Jusis i Roksana Węgiel. Galę uświetni wręczenie nagrody Marianne d'Honeur, przyznawanej wybitnym osobistościom związanym zarówno z Polską jak i Francją.

***

Stworzony w celu świętowania przyjaźni polsko-francuskiej, FrenchTouch La Belle Vie już od 7 lat przybliża Polakom Francję i jej bogatą kulturę. Uczestnicy i organizatorzy wydarzenia odkrywają piękno tego kraju, dzielą się kulturą, know-how i stylem życia à la française. French Touch La Belle Vie to niezwykle barwne, wielowymiarowe i wielopokoleniowe wydarzenie, które z roku na rok przybiera na znaczeniu docierając do coraz szerszego grona odbiorców i na stałe wpisując się w kulturalno - eventową mapę Polski.

tekst i zdjęcia: materiały prasowe French Touch

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone