«powrótWladimir Kliczko w Warszawie

Studio Fitness McFIT - Warszawa

Na warszawskiej Pradze odbył się przedpremierowy pokaz Studia fitness McFIT przy ul. Ostrobramskiej 79, który połączono z treningiem z udziałem polskich sportowców. Wśród nich znaleźli się polscy olimpijczycy – panczenista, złoty medalista Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi Zbigniew Bródka, sztangista, brązowy medalista olimpijski z Londynu Bartłomiej Bonk oraz tenisistka, zwyciężczyni turnieju WTA w grze podwójnej Marta Domachowska. Uroczystość uświetniły też takie gwiazdy jak m.in. Rafał Cieszyński, Mateusz Borek, Tomasz Rygalik i Marcin Łopucki. Wśród zgromadzonych gości znalazła się również aktorka Agnieszka Więdłocha, znana entuzjastka aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia.

Zaproszonych gości po studiu i wszystkich jego strefach treningowych oprowadziła kierownik studia w towarzystwie znanej entuzjastki sportu, początkującej triatlonistki, aktorki Joanny Jabłczyńskiej. Po zapoznaniu się z klubem wszystkie zgromadzone osoby mogły wziąć udział we wspólnym treningu pod okiem Marceliny Licy (kierownik studia) oraz Joasi Jabłczyńskiej.

Parę dni po tym wydarzeniu miało miejsce oficjalne otwarcie McFIT z udziałem mistrza świata w boksie zawodowym federacji IBF, WBO, IBO oraz super czempionem WBA Władimirem Kliczko. Mało kto z nas pamięta, że przed kilkunastu laty Władimir Kliczko przyjeżdżał do naszego kraju regularnie i walczył w ligowych meczach w barwach klubu sportowego Gwardia Warszawa.

Po części oficjalnej z udziałem mediów odbyło się otwarcie dla gości z zewnątrz. Wszystkie osoby, które odwiedziły w tym czasie klub, mogły odbyć trening próbny, a przede wszystkim wziąć udział w konkursie i wygrać bilety na walkę Władimira Kliczki z Kubratem Pulewem w Hamburgu wraz z przelotem i noclegiem. W czasie spotkania mistrz rozdawał autografy.

McFIT jest obecnie numerem 1 w branży fitness w Europie. Studia McFIT, których jest w sumie ponad 200, znaleźć można w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Austrii oraz we Włoszech. W Warszawie działa obecnie studio przy ul. Świętokrzyskiej 3 i przy ul. Ostrobramskiej 79. 

 

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone