«powrótOtwarcie kliniki Holistic Clinic, Dr. Krzysztofa Gojdzia

Krzysztof Gojdź na otwarciu Holistic Clinic Holistic Clinic, Warszawa

Dnia 9 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie kliniki należącej do dr. Krzysztofa Gojdzia, Holistic Clinic przy ul. Racławickiej 98 w Warszawie. Uroczystość poprowadziła Katarzyna Sowińska, modelka, dziennikarka i aktorka. Motywem przewodnim eventu był wielki artysta Salvadore Dali i stworzona przez niego sofa, czerwone usta. Podczas wieczoru można było posłuchać dźwięków saksofonu JeyJey Sax. Główną atrakcją wydarzenia był recital akustyczny Patrycji Markowskiej, która od dawna zaprzyjaźniona jest z kliniką i dr. Gojdziem.

Jak przystało na tego typu wydarzenia, nie mogło zabraknąć celebrytów takich jak: Patrycja Markowska, Magda Gessler, Anna Powierza, Hanna Bakuła, Joanna Kurowska, Małgorzata Potocka, Ewa Mielnicka, Katarzyna Wołejnio, Maja Ostaszewska, Rafał Maślak, Piotr Stramowski, Ryszard Rembiszewski, Magdalena Antosiewicz, Anna Oberc, Aleksandra Ciupa, Paula Tumala i inni.

Magda Gessler w Holistic Clinic

 

***

Holistic Clinic to renomowana klinika, będąca prekursorem w stosowaniu innowacyjnych metod leczenia oraz pielęgnacji skóry twarzy i ciała założona przez dr n. med. Krzysztofa Gojdzia. Pacjenci kliniki, którzy otaczani są kompleksową opieką najwyższej klasy specjalistów z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej, anti-aging, żywienia, ginekologii estetycznej, endokrynologii i wielu innych dziedzin będą mieli możliwość odwiedzenia nowego miejsca na mapie Warszawy.

Oddając się w ręce specjalistów Holistic Clinic, pacjent może być pewien, że w stopniowym, bardzo naturalnym, mało inwazyjnym oraz indywidualnym procesie zdrowotnym i pielęgnacyjnym - jego zdrowie i uroda rozkwitnie powtórnie, a długofalowe efekty przeprowadzonych zabiegów zatrzymają czas.

(WW)

 

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone