Transport

Inauguracyjny rejs z Pekinu do Warszawy linii Air China

Inauguracyjny rejs z Pekinu do Warszawy linii Air China

We wrześniu 2016 r. w godzinach rannych na Lotnisku Fryderyka Chopina w Warszawie wylądował samolot z inauguracyjnego rejsu z Pekinu do Warszawy obsługiwany przez linię Air China. Pierwszym rejsem przyleciało do stolicy Polski 193 pasażerów. Samolot A330 powitany został tradycyjnym salutem wodnym. Rejsy CA 737/8 będą wykonywane cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i soboty.

więcej

Targi Fleet Market 2016 w Centrum EXPO XXI

Targi Fleet Market 2016 w Centrum EXPO XXI

W Centrum EXPO w Warszawie odbyło się najważniejsze wydarzenie motoryzacyjne i biznesowe w Polsce. Targi Fleet Market to ponad 60 wystawców, 112 samochodów ekspozycyjnych oraz 18 premier motoryzacyjnych. Całe wydarzenie biznesowe skierowane było do przedsiębiorców oraz dużych międzynarodowych korporacji, oraz dla wszystkich tych, którzy szukali nowych samochodów do firmy. Targi motoryzacyjne odwiedziło ok. 7400 gości, a wśród nich ponad 80 akredytowanych dziennikarzy...

więcej

Samolot Emirates Airbus A380 w Warszawie

Samolot Emirates Airbus A380 w Warszawie

Dnia 10 lutego 2017 r. na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie wylądował samolot Airbus A380 należący do linii Emirates. Jednorazowy i pokazowy lot zorganizowany był z okazji czwartej rocznicy otwarcia regularnego połączenia Emirates na trasie Warszawa-Dubaj-Warszawa. W tej wyjątkowej inauguracji udział wzięli: Maciej Pyrka – Dyrektor Generalny Emirates na Polskę.

więcej

Gwiazdy na prezentacji samochodu Ssang Yong Tivoli

Gwiazdy na prezentacji samochodu Ssang Yong Tivoli

W salonie samochodowym Ssang Yong odbyło się spotkanie "Women about Cars", którego celem była prezentacja modelu Tivoli, najlepszego samochodu rodzinnego 2016 roku. Wśród uczestników wydarzenia nie zabrakło Joanny Kurowskiej i Anny Powierzy, ambasadorek marki Ssang Yong. Najnowsze modele samochodów podziwiali także: Piotr Zelt, Magda Femme, Monika Jarosińska, Anna Samusionek, Monika Mrozowska, Agnieszka Kałuża, Aleksandra Kostka i inni.

więcej

Samochód Roku Playboya 2017

Samochód Roku Playboya 2017

 W ogrodzie restauracji Endorfina odbyła się najbardziej oczekiwana gala na warszawskich salonach - Samochód Roku Playboya 2017. Tegoroczna gala Samochód Roku Playboya 2017 to także podwójna okazja do świętowania, bowiem w tym roku Playboy (wyd. polskie) obchodzi 25-lecie. W związku z tym dodatkowo wyróżniono Samochód Playboya 25-lecia. Podczas eventu zaprezentowano najlepsze samochody, wykwintną kuchnię Roberta Sowy, a także dwa pokazy mody.

więcej

Joanna Kurowska ambasadorką marki SsangYong

Joanna Kurowska ambasadorką marki SsangYong

SsangYong TIVOLI, to samochód którym już od ponad roku jeździ znana aktorka Joanna Kurowska. Aktorka wybrała ten model ze względu na jego miejski, a równocześnie sportowy charakter. Bogate wyposażenie, zapewnia jej komfort codziennej jazdy, a elegancka linia tego modelu sprawia, że aktorka może śmiało nim podjechać nawet na największe gale, które towarzyszą jej w życiu.

więcej

Premiera nowego modelu Volvo XC40

Premiera nowego modelu Volvo XC40

Dnia 9 października 2017 r. w warszawskim Studio Tęcza odbyła się pierwsza polska premiera nowego modelu Volvo XC40. Wśród zaproszonych gwiazd byli między innymi: Paulina Malinowska, Joanna Horodyńska, Odeta Moro, Katarzyna Zielińska, Dorota Gardias, Mariusz Czerkawski i inni. Nie zabrakło też dziennikarzy motoryzacyjnych, fotoreporterów i pozostałych przedstawicieli mediów.

więcej

Premiera prasowa Alfa Romeo Stelvio

Premiera prasowa Alfa Romeo Stelvio

Premiera prasowa pierwszego SUV-a Alfa Romeo odbyła się w hotelu Sound Garden w Warszawie. Prezentację nowego samochodu poprzedził występ taneczny z choreografią inspirowaną Dance Serpentine, której prekursorką była Loui Foller tworząca na początku XX wieku. Występ artystyczny został zilustrowany i zsynchronizowany z animacją graficzną. Na zakończenie urocza tancerka zatańczyła przy nowym modelu Alfa Romeo.

więcej

Anna Powierza kolejny sezon ambasadorką marki SsangYong

Anna Powierza kolejny sezon ambasadorką marki SsangYong

Aktywność zawodowa Anny Powierzy nie ogranicza się tylko do grania w serialu ,,Klan''. Do niewątpliwych sukcesów należy też zaliczyć fakt, że znana marka samochodowa SsangYong przedłużyła jej kontrakt na kolejny sezon. Wybór Anny na ambasadora nie jest przypadkowy, ponieważ samochód, którym aktorka jeździ jest dedykowany dla kobiet aktywnych, samodzielnych, z pasją. Doskonale wpisuje się w styl życia i codzienne, w tym jazdę konną.

więcej

Uroczyste otwarcie Volkswagen Home

Uroczyste otwarcie Volkswagen Home

Uroczyste otwarcie Volkswagen Home miało miejsce w sobotę 28 października 2017 r. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele branży motoryzacyjnej, dziennikarze oraz inni goście. Jedną z atrakcji wydarzenia była premierowa prezentacja Volkswagena T-Roc. Wisienką na torcie była gwiazda wieczoru Monika Brodka, która wykonała swoje najbardziej znane utwory. Volkswagen Home to nowatorski concept store znanej marki motoryzacyjnej.

więcej

Uroczysta prezentacja modelu Rexton G4 marki SsangYong

Uroczysta prezentacja modelu Rexton G4 marki SsangYong

Dnia 07 listopada 2017 r. w Forcie Sokolnickiego w Warszawie odbyła się uroczysta prezentacja najnowszego modelu Rexton G4 koreańskiej marki SsangYong. Całe wydarzenie poprowadził Ryszard Rembiszewski. SsangYong oferuje kilka modeli, które w naszym kraju mają liczne grono ambasadorów: Joanna Kurowska jeździ crosoverem Tivoli, Ania Powierza modelem z dużym bagażnikiem XLV, a Iwona Guzowska swoje aktywne plany realizuje jeżdżąc modelem Korando.

więcej

Qatar Airways świętują pięciolecie w Polsce

Qatar Airways świętują pięciolecie w Polsce

Dnia 6 grudnia 2017 r. w centrum konferencyjnym na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie odbyło się spotkanie prasowe z okazji 5-lecia Qatar Airways w Polsce. Dokładnie w grudniu 2012 r. uruchomiono połączenia lotnicze pomiędzy lotniskiem Chopina w Warszawie, a lotniskiem Hamad International w Doha, stolicy Kataru. Natomiast 1 lipca 2016 r. trasę pomiędzy Warszawą, a Doha zaczął obsługiwać większy samolot Airbus A330...

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone