«powrótSkosztuj nowej smakowitej gamy Sweet Lemon od Nuxe

DODAJ SŁODKI AKCENT DO SWOJEJ RUTYNY PIELĘGNACYJNEJ I ODKRYJ NOWĄ LINIĘ PRODUKTÓW DO PIELĘGNACJI UST I DŁONI SWEET LEMON, KTÓRA ŁĄCZY PYSZNY ZAPACH CYTRYNOWEJ BEZY Z NAWILŻAJĄCYMI I ZMIĘKCZAJĄCYMI WŁAŚCIWOŚCIAMI OLEJKÓW BOTANICZNYCH, ZAPEWNIAJĄC CHWILĘ CZYSTEJ PRZYJEMNOŚCI. PRODUKTY SĄ WEGAŃSKIE I ZAWIERAJĄ CO NAJMNIEJ 99% SKŁADNIKÓW POCHODZENIA NATURALNEGO. 

DAJ SIĘ PONIEŚĆ SŁODKIEJ ROZKOSZY I POSTAW NA CYTRYNOWĄ PIELĘGNACJĘ!

SMAKOWITE, SKUTECZNE I NATURALNE

Linia składa się z trzech produktów przeznaczonych do nawilżania i ochrony dłoni i ust o certyfikowanej formule organicznej. Te partie ciała są szczególnie narażone na działanie zimna, wiatru i szkodliwych czynników zewnętrznych, dlatego mogą szybko ulec wysuszeniu. Trio do pielęgnacji skóry SWEET LEMON nawilża, zmiękcza oraz chroni suchą i bardzo suchą skórę, zapewniając intensywne odżywienie i uczucie komfortu przez cały dzień. Ich rozpieszczający zmysły zapach cytrynowej bezy jest w 100% naturalny i dodaje rozkosznego akcentu temu ultrazmysłowemu rytuałowi. Niezwykła skuteczność zapewnia wyjątkowe efekty już od pierwszego użycia.

POZNAJ GAMĘ SWEET LEMON

NUXE Sweet Lemon Krem do rąk
52 zł/50 ml

Nawilżanie dłoni staje się prawdziwą przyjemnością dzięki zniewalającemu zapachowi z nutami cytrynowej bezy. Długotrwałe odżywienie zapewnia olej z nasion konopnych. Nietłusta konsystencja kremu do rąk szybko wtapia się w skórę, zapewniając natychmiastowy efekt nawilżenia. Dłonie stają się miękkie, gładkie i ... gotowe na manicure.

- dłonie są nawilżone według 100% użytkowników(1)
- dłonie są chronione przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (wiatr, zimno, otarcia, nadmierne mycie rąk itp.) według 95% użytkowników(1)

(1) Test użytkowania - 22 ochotników - % zadowolenia bezpośrednio po aplikacji

NUXE Sweet Lemon Pomadka do ust
39 zł/4 g

Zabieraj go ze sobą wszędzie, aby móc nawilżać i chronić usta o każdej porze dnia. Jego formuła wzbogacona o ultraodżywcze masło shea pozostawia na ustach gładkie, nieklejące wykończenie.

• usta są wygładzone u 100% użytkowników (1)
• uczucie komfortu na ustach przywrócone u 100% użytkowników(1)

(1) Test użytkowania - 21 ochotników - % zadowolenia bezpośrednio po aplikacji

NUXE Sweet Lemon Balsam do ust
68 zł/15 ml

Niezbędny w rytuale dla ust, aby przywrócić im miękkość, nawilżenie i zapewnić ochronę przez cały dzień. Formuła wzbogacona o wosk karnauba, olej słonecznikowy, olej z nasion konopnych i witaminę E skutecznie i długotrwale odżywia. Niezwykle zmysłowa, rozpływająca
się konsystencja i rozkoszny zapach sprawiają, że aplikacja balsamu to prawdziwa przyjemność.

• uczucie ściągnięcia znika u 100% użytkowników (1)
• usta są odżywione według 100% użytkowników i miękkie według 95% użytkowników (1)

(1) Test użytkowania - 22 ochotników - % zadowolenia bezpośrednio po aplikacji

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone