«powrótGwiazdy na prezentacji produktów marki BaByliss Paris

Agnieszka Cegielska ambasadorką BaByliss Dom Handlowy Mysia 3, Warszawa

W Domu Handlowym przy ul. Mysiej 3 odbyła się konferencja na temat nowych produktów marki fryzjerskiej BaByliss Paris. Podczas spotkania zaprezentowano filozofię marki oraz przedstawiono nową ofertę urządzeń przeznaczonych do pielęgnacji i stylizacji włosów. Goście mogli obejrzeć na żywo najnowsze produkty, czyli suszarki, lokówki i prostownice metalowe do włosów. Jedną z atrakcji wydarzenia była krótki pokaz prostowania włosów modelki przez Łukasza Mazolewskiego, znanego stylistę fryzur.

Ambasadorką marki została Agnieszka Cegielska – była modelka, a obecnie prezenterka pogody w TVN i lubiana dziennikarka. Spotkanie poprowadziła dziennikarka Barbara Pasek. W panelu eksperckim wystąpiła również Marta Liśkiewicz Brand Manager marki BaByliss Paris. Wśród gwiazd, które podziwiały nowe produkty marki BaByliss Paris znalazły się: Weronika Rosami, Hanna Lis, Tamara Arciuch, Katarzyna Warnke i Izabella Krzan.

***

Wykonanie perfekcyjnej stylizacji włosów należy rozpocząć od profesjonalnej suszarki. Marka BaByliss Paris wyprodukowała model Pro Digital Compact 6100E, o unikalnej konstrukcji. Został on zaprojektowany przez specjalistów dla optymalnego wykorzystania oraz łatwej i wygodnej obsługi, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Dzięki precyzyjnej, zawrotnej prędkości nadmuchu powietrza (do 208 km/h) i mocy 2100 W gwarantuje ultraszybki czas suszenia włosów i skraca go o 32%.

Kolejnym zaprezentowanym produktem były metalowe prostownice ST480E i ST481E Pure Metal 2 w 1 z linii profesjonalnej BaByliss Paris, które zapewniają szybkie i bezpieczne prostowanie.

Absolutną nowością, którą zaprezentowano podczas konferencji, była metalowa prostownica ultradźwiękowa ST495E Pure Metal Steam 2 w 1. Model z systemem ultradźwiękowym to jeden z najnowocześniejszych produktów, który zrewolucjonizuje rynek urządzeń fryzjerskich.

(WW)

 

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone