«powrótPremiera linii do pielęgnacji włosów beBIO Longevity

W restauracji Milanovo w Warszawie odbyła się premiera nietuzinkowej linii do pielęgnacji włosów beBIO Longevity. Kosmetyki powstały z połączenia świata nauki z naturą i są konsekwencją badań nad długowiecznością. Spotkanie poprowadziła Magdalena Szymanowska, Ewa Chodakowska-współtwórczynie marki bebio Cosmetics, Anna Kostro Wawrzyniak- PR & Marketing Manager, Paulina Hanusz-Prętczyńska-trycholog.

Włosy podobnie jak ciało z wiekiem starzeją się, słabną, mogą tracić objętość, bywają bardziej zniszczone. Naukowcy udowadniają, że możemy spowolnić, a nawet odwrócić ten proces. Mononukleotyd Nikotynamidu (NMN) i resweratrol to wspaniałe składniki, które pomagają zachować młodość na długo, a kryją się właśnie w nowych specjalistycznych kosmetykach beBIO Cosmetics.

W ciągu życia zmieniać może się nie tylko struktura i włókna włosów, ale także ich cebulki odpowiedzialne za wzrost. Dzieje się tak z wielu powodów. Jednym z nich jest długotrwała ekspozycja na czynniki środowiskowe: promieniowanie UV, zanieczyszczenia lub używanie urządzeń do stylizacji włosów, które mogą przyspieszyć proces starzenia się włosów. Innym jest naturalny proces starzenia się organizmu. Podobnie jak ludzkie komórki, włosy również starzeją się w wyniku zmian w organizmie. Z wiekiem włosy stają się cieńsze, słabsze i bardziej wrażliwe na uszkodzenia. Czasem kosmyki stają się bardziej suche, kruche, pozbawione elastyczności, może to być spowodowane utratą wilgoci i zmniejszeniem produkcji sebum przez gruczoły łojowe. Włosy starzeją się podobnie jak reszta ciała, jednak odpowiednia pielęgnacja, zdrowy tryb życia i minimalizowanie szkodliwych czynników zewnętrznych mogą pomóc w utrzymaniu ich zdrowia i piękna przez długi czas.

Profesor David Sinclair, światowy autorytet w dziedzinie genetyki i długowieczności, twierdzi, że starzenie się to choroba, którą można leczyć. Przedstawia badania, które uświadamiają nam, jak możemy spowolnić, a nawet odwrócić ten proces. Wiemy też, jakie suplementy poleca profesor Sinclair, aby żyć dłużej – są to Mononukleotyd Nikotynamidu (NMN) i Resweratrol, które są flagowymi składnikami w nowej linii beBIO LONGEVITY.

Ta wyjątkowa linia naturalnych kosmetyków składa się z dwóch serii Gęstość i Wzmocnienie oraz Regeneracja i Odżywienie. A w seriach kryje się mnóstwo specjalistycznych kosmetyków, które dbają nie tylko o włosy, ale także o skórę głowy, takich jak peeling, płukanka, balsam na osłabione pasma i końcówki.

(DD)

żródło: materiały prasowe

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone