«powrótOryksy 2022

Muzeum Geologiczne, Warszawa

Dnia 7 grudnia 2022 r. odbyła się uroczysta gala Oryksy 2022. Jej organizatorem jest Biuro Promocji i Rozwoju Turystyki Ras Al Khaimah, regionu znajdującego się w Emiratach Arabskich. Podczas wieczoru nagrodzono biura podróży, które wysłały najwięcej turystów do Ras Al Khaimah.

Statuetki nagród konkursowych nawiązywały do zwierząt – antylop oryks, które żyją na terenach pustynnych i są wizytówką regionu. Oprócz statuetek zwycięzcy otrzymali również specjalne vouchery ufundowane przez najlepsze hotele w Emiracie.

Nagrody przyznawane były w trzech kategoriach: touroperator, multiagent i organiator imprez MICE. Zwycięzcami zostały następujące biura: Best Reisen, Exim Tours, TUI Polska, Wakacje.pl, Mazurkas Outgoing, Supertour, Bissole, Travel Concierge, Słoneczna Przygoda oraz Touch Point Incentive.

***

Ras Al Khaimah (Ras al-Chajma) to jeden z najatrakcyjniejszych regionów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Położony nad Zatoką Perską opisywany jest jako najbardziej malowniczy z Emiratów. Jego cechą charakterystyczną są pustynne obszary oraz majestatyczne góry Al-Hadżar. Promocją Emiratu zajmuje się Biuro Promocji i Rozwoju Turystyki Ras Al Khaimah, ktore także opiekuje się stadem oryksów w warszawskim zoo.

Biuro Promocji i Rozwoju Turystyki Emiratu Ras Al Khaimah (RAKTDA) powstało w maju 2011 r. jako organizacja rządowa. Zadaniem biura jest rozwój infrastruktury turystycznej, ustanowienie tego Emiratu destynacją o światowej klasie dla pobytów wypoczynkowych oraz biznesowych, stworzenie zrównoważonych możliwości inwestycyjnych oraz polepszenie życia mieszkańców. Do osiągnięcia tych celów RAKTDA posiada rządowy mandat do licencjonowania, monitorowania i regulowania branży turystycznej i hotelarskiej.

(WW)

źródło i zdjęcia: Paulina Kossakowska - TravelReps

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone