«powrótNowa linia Nuxe Nuxuriance ULTRA

Czy można zakwestionować skuteczność przeciwstarzeniową retinolu? TAK! W laboratoriach Nuxe dokonano niezwykłego, rewolucyjnego odkrycia – Nuxuriance ULTRA z technologią Alfa[3R].

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w dziedzinie badań i rozwoju oraz ponad 40 patentom, Laboratoire NUXE, nr 1 w dziedzinie naturalnej pielęgnacji skóry w aptekach(1), z dumą przedstawia swoją kultową gamę Nuxuriance Ultra w zupełnie nowej, rewolucyjnej odsłonie i prezentuje najważniejszą innowację przeciwstarzeniową marki: TECHNOLOGIĘ ALFA [3R], która zrewolucjonizuje rynek przeciwstarzeniowy i jest skuteczniejsza niż retinol w 3 kluczowych działaniach na skórę: [R]ewitalizuje [R]egeneruje i [R]edukuje zmarszczki.

SPEKTAKULARNA SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA W BADANIACH LABORATORYJNYCH

Skuteczność technologii Alfa[3R] została potwierdzona badaniami klinicznymi. Test in vitro(2) został przeprowadzony w laboratorium na dwóch formułach o identycznej bazie, z których jedna zawierała stężenie retinolu zwykle stosowane na rynku, a druga stężenie technologii Alfa[3R] znajdujące się w formułach do pielęgnacji twarzy Nuxuriance ULTRA Alfa[3R].

Formuła zawierająca naszą technologię Alfa [3R] wykazała najwyższy poziom aktywności na każdym z 3 biomarkerów charakteryzujących regenerację naskórka:

[R]ewitalizuje- Promuje aktywację keratynocytów (potwierdzoną ekspresją KGF, czynnika wzrostu, który jest symbolem aktywacji keratynocytów).
[R]egeneruje - Zwiększa proliferację keratynocytów (potwierdzoną ekspresją cykliny D1, znaku proliferacji komórek naskórka).
[R]edukuje zmarszczki – Wygładza zmarszczki i przyspiesza odnowę naskórka (analiza morfologiczna)

TECHNOLOGIA ALFA [3R] to wielowymiarowe rozwiązanie przeciwstarzeniowe pochodzenia naturalnego, skuteczniejsze niż retinol, testowane dermatologicznie i opracowane dla wszystkich rodzajów skóry, bez żadnych przeciwwskazań. Nie wymaga dodatkowej ochrony UV i nie powoduje podrażnień.

Linia Nuxe Nuxuriance ULTRA

NUXE Nuxuriance ULTRA Krem przeciwstarzeniowy na dzień
295 zł/50 ml

Jego luksusowa konsystencja, która nie pozostawia tłustego wykończenia i wyrafinowany zapach, charakterystyczny dla gamy, sprawiają, że jest to wielowymiarowy sprzymierzeniec w pielęgnacji przeciwstarzeniowej dla wszystkich rodzajów skóry. Prawdziwe naukowe osiągnięcie, Krem przeciwstarzeniowy na dzień wykorzystuje technologię ALFA[3R], aby zwalczać główne oznaki starzenia i wyraźnie odmładzać skórę.

Już po pierwszym zastosowaniu skóra staje się bardziej jędrna u 81% (1) użytkowniczek, a wyrównanie kolorytu zauważalne u 85%(2). Po miesiącu stosowania zmarszczki są wygładzone u 76%(3) użytkowniczek, skóra wydaje się napięta u 90%(3) i jędrniejsza u 96%(3). 9 na 10 kobiet twierdzi, że wybrałoby ten produkt(4).

NUXE Nuxuriance ULTRA Serum przeciwstarzeniowe na przebarwienia
268 zł/30 ml

Wzbogacone witaminą C serum przeciwstarzeniowe pomaga zmniejszyć widoczność przebarwień, jednocześnie dodając cerze zdrowego, promiennego blasku. 86%(5) użytkowników uważa, że ich skóra jest bardziej jednolita po 2 tygodniach stosowania.

NUXE Nuxuriance ULTRA Krem przeciwstarzeniowy do skóry wokół oczu i ust
206 zł/15 ml
Ten kompleksowy zabieg 2 w 1 na okolice wokół oczu i ust zwalcza zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust. Po 2 miesiącach zmarszczki są wygładzone, a skóra wygląda na zrewitalizowaną u 87%(6) użytkowników. Cienie pod oczami (powierzchniowe) zostają zredukowane o 33%(7).

1) Test użytkowania - 21 ochotników. Procent zadowolenia bezpośrednio po aplikacji. (2) Test użytkowania - 21 ochotników. % zadowolenia po 28 dniach. (3) Test użytkowania - 21 ochotników.(4) Test użytkowania - 21 ochotników. Procent zadowolenia po 2 tygodniach. (5) Test użytkowania - 30 ochotników. % zadowolenia po 56 dniach. (6) Test stosowania - 31 ochotników. Poprawa % oceniona przez dermatologa po 56 dniach. (7) Test in vitro z technologią Alfa[3R].

NUXE Nuxuriance ULTRA Bogaty krem przeciwstarzeniowy na dzień
259 zł/50 ml

Globalny krem przeciwstarzeniowy dla skóry suchej i bardzo suchej, dzięki jeszcze bogatszej konsystencji, która zapewnia natychmiastowy komfort. Skóra jest zrewitalizowana u 86%(1) użytkowników już po pierwszym tygodniu.

NUXE Nuxuriance ULTRA Krem przeciwstarzeniowy na dzień SPF 30
259 zł/50 ml

Krem 2 w 1 o podwójnym działaniu przeciwstarzeniowym i ochronnym UVA/UVB dzięki SPF 30. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, ujędrnia i uelastycznia skórę według 91%(2) użytkowników.

NUXE Nuxuriance ULTRA Krem przeciwstarzeniowy na noc
259 zł/50 ml

Krem przeciwstarzeniowy na noc naprawia i regeneruje skórę podczas snu. Po 28 dniach 80%(3) użytkowników potwierdza, że ich skóra jest zrewitalizowana, a po dwóch miesiącach, że skóra jest jędrniejsza o ponad 38%(4).

(1) Test użytkowania - 21 ochotników. % zadowolenia po 7 dniach. (2) Test użytkowania - 22 ochotników. Procent zadowolenia po 28 dniach. (3) Test użytkowania - 20 ochotników. Procent zadowolenia po 28 dniach. (4) Test użytkowania - 20 ochotników. Procent poprawy stanu skóry oceniony przez ochotników po 56 dniach.

NUXE Nuxuriance ULTRA Ujędrniające mleczko do ciała
196 zł/400 ml

Balsam do ciała o luksusowej konsystencji świetnie sprawdzi się na obszarach ciała dotkniętych zwiotczeniem skóry. Pozwoli uzyskać potrójny efekt: lifting, modelowanie i przebudowę. Już po 28 dniach stosowania 94%(1) użytkowników potwierdziło, że ich skóra jest wygładzona, a 88%(1) - jędrniejsza.

NUXE Nuxuriance ULTRA Krem do rąk na przebarwienia
117 zł/75 ml

Przeciwstarzeniowy krem do rąk zawiera stabilizowaną formę witaminy C, która pomaga zmniejszyć widoczność przebarwień. Wygładza i odżywia skórę, a jego nietłusta i nieklejąca się konsystencja szybko wnika w skórę, pozostawiając wyrafinowany zapach kwiatu pomarańczy, maliny i drzewa sandałowego. Dłonie są nawilżone u 100%(2) użytkowniczek, skóra jest bardziej jednolita, a jej koloryt wyrównany u 85%(2) badanych.

(1) Test użytkowania - 32 ochotników. Procent zadowolenia po 28 dniach. (2) Test użytkowania - 20 ochotników. % zadowolenia po 28 dniach

WYJĄTKOWE TEKSTURY O UZALEŻNIAJĄCYM, CHARAKTERYSTYCZNYM ZAPACHU

Nuxuriance ULTRA Alfa[3R](1) to coś więcej niż linia produktów przeciwstarzeniowych. To także zaproszenie do nieporównywalnej podróży zmysłowej.

Wyjątkowe konsystencje oraz równie subtelny i uzależniający zapach z nutami kwiatu pomarańczy, maliny i drzewa sandałowego(2) oferują wyjątkowe doznania pielęgnacyjne dla twarzy i ciała.

(1) Z wyjątkiem Kremu przeciwstarzeniowego do skóry wokół oczu i ust, który posiada specjalnie opracowany zapach, dla najdelikatniejszych okolic skóry.
(2) Z wyjątkiem Kremu do rąk na przebarwienia i Ujędrniającego mleczka do ciała.

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone