«powrótMezoterapia bezigłowa – zatrzymaj młodość na dłużej!

Dopasowana do potrzeb skóry pielęgnacja to podstawa. Obecnie coraz więcej osób świadomie wybiera przyrządy i kosmetyki, których zadaniem jest skuteczna redukcja zmarszczek, poprawa kolorytu i struktury skóry. Jednym z takich urządzeń jest Garett Beauty Fresh Skin Pro. Jego regularne stosowanie to klucz, by zatrzymać witalność i młodość na dłużej.

Odpowiednie przygotowanie skóry pomaga w przyjmowaniu przez nią substancji aktywnych z kosmetyków, zwiększając tym samym ich skuteczność. Mezoterapia to obecnie najskuteczniejszy sposób na zmaksymalizowanie zalet codziennie używanych kremów oraz masek. Dzięki niej cera staje się zdrowsza i piękniejsza. Garett Beauty Fresh Skin Pro umożliwia przeprowadzenie profesjonalnego zabiegu we własnym mieszkaniu. Wzbogacony o funkcję zimnego kompresu, pomaga również w kojeniu podrażnień i przynosi ulgę nawet bardzo wrażliwej, naczynkowej skórze.

Wiele funkcji w jednym urządzeniu

Mezoterapia bezigłowa to nieinwazyjny, bezbolesny zabieg odmładzania skóry. To sposób na dostarczenie do jej głębokich warstw substancji aktywnych, celem poprawy jej kondycji, odmłodzenia, redukcji zmarszczek, cellulitu, rozstępów, wiotkości i przebarwień. Garett Beauty Fresh Skin Pro posiada 5 trybów pracy, dostosowanych do każdego typu cery i problemu skórnego tj.: radiofrekwencja RF, prądy EMS, terapia światłem LED, wibracje soniczne oraz krioterapia. Ponadto produkt oferuje dodatkowe funkcje, dzięki którym można przeprowadzić wiele zabiegów pielęgnacyjnych przy użyciu jednego urządzenia.

Pielęgnacja w trzech krokach

Oczyszczanie
Podstawą codziennej higieny twarzy jest kompleksowe oczyszczanie. Pozwala ono utrzymać skórę w znakomitej kondycji i przygotowuje ją do kolejnych czynności pielęgnacyjnych. Wieczorny rytuał większości z nas nastawiony jest na zmywanie makijażu, tonizowanie oraz nawilżanie. Niestety demakijaż przy użyciu kosmetyków i płatków higienicznych jest zazwyczaj mniej dokładny, niż w przypadku zastosowania urządzeń, które dogłębnie oczyszczają cerę. Jednym z taki produktów jest Garett Beauty Fresh Skin Pro. Wystarczy zainstalować wacik nasączony płynem do demakijażu, włączyć urządzenie w trybie clean, by usunąć z twarzy wszelkie zanieczyszczenia. Do wyboru mamy również tryb wibracji sonicznych oraz opcję jonowanego oczyszczania. Pozwala ona na wyciszenie skóry i redukcję zmian trądzikowych, a nawet przebarwień. Zwiększona zostaje także absorpcja składników odżywczych, których ładunek jest dodatni. Mikrowibracje dodatkowo wspomagają proces oczyszczania cery.

Nawilżanie
Kiedy zależy nam na zabiegu poprawiającym nawilżenie skóry, warto zastosować tryb jonowego nawilżania. Polega on na wytworzeniu na głowicy jonów ujemnych i powstaniu środowiska kwaśnego, które przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. Skóra staje się jędrniejsza, bardziej elastyczna oraz przyjemniejsza w dotyku.

Odmładzanie
Garett Beauty Fresh Skin Pro oferuje kilka zabiegów, które przyczyniają się do znacznej poprawy elastyczności skóry, a tym samym powodują jej widoczne odmłodzenie poprzez pobudzenie produkcji kolagenu. Dzięki wykorzystaniu jednego z trybów – radiofrekwencji RF, elektrostymulacji EMS lub terapii czerwonym światłem LED – następuje podniesienie owalu twarzy, spłycenie zmarszczek, czy redukcja cellulitu. Unikatowym trybem jest krioterapia, czyli tzw. zimny kompres, który łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, koi oraz przyspiesza regenerację skóry po zabiegach termicznych.

Design i funkcjonalność

Nowoczesne technologie zostały zamknięte w złoto-różowej, estetycznej obudowie, wykonanej z wysokiej jakości tworzywa. Ergonomiczny kształt sprawia, że urządzenie idealnie dopasowuje się do dłoni. Ledowy panel sterujący, znajdujący się w centralnej części rękojeści, daje możliwość prostego i intuicyjnego dostępu do trybów i indywidualnych ustawień.
Holistyczna pielęgnacja skóry z Garett Beauty Fresh Skin Pro to idealna alternatywa dla tego typu zabiegów, wykonywanych w profesjonalnych gabinetach. Jest ona szansą na bezpieczne, tańsze i bardziej efektywne działanie, dzięki któremu skóra odzyska swój dawny blask i młodość.

Urządzenie kosztuje 899 zł

źródło: materiały prasowe

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone