«powrótMERCEDES BENZ FASHION WEEKEND

Hotel Regent, Warszawa

Dnia 5 maja w Regent Hotel Warsaw odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca wyjątkowe wydarzenie, jakim będzie pierwsza edycja Mercedes-Benz Fashion Weekend Warsaw.

Zaangażowanie niemieckiej marki samochodowej w branżę modową wynikło z zamiłowania do piękna – styl i design, a jednocześnie ponadczasowa elegancja to składniki DNA naszej marki – wyjaśnia dr Ewa Łabno-Falęcka, dyrektor komunikacji Mercedes-Benz Polska.

Mercedes-Benz obecnie wspiera 50 wydarzeń modowych w ponad 30 krajach. W tym roku przyszedł czas na Warszawę i tak oto od 15 do 17 maja w Soho Factory odbędą się liczne pokazy mody polskich i zagranicznych projektantów, wśród których zaprezentowane będą kolekcje m.in.: Dawida Wolińskiego i Łukasza Jemioła. Gościem specjalnym będzie top modelka Dree Hemingway, praprawnuczka słynnego pisarza. Mercedes-Benz Fashion Weekend Warsaw to niebywała szansa dla młodych projektantów, których wyboru dokonała Rada Programowa MB FWW.

Pokazy to nie wszystko! Organizatorzy przygotowali również liczne atrakcje, m.in.: Specjalna strefa MB POP UP SHOP, szkolenia na tematy modniarskie, czy spotkania w najmodniejszych miejscach Warszawy: barach, butikach i restauracjach, gdzie goście pokazów mogą liczyć na specjalne zniżki.

Wśród Partnerów i Sponsorów wydarzenia są m.in. MAC Cosmetics, Jaga Hupało Born to Create, Geberit, Regent Warsaw Hotel, PLL LOT, Absolut, BoConcept, Mercedes-Benz Bank Polska, Samsung Galaxy S6 Edge, Orange i Kazar.

Organizatorzy i uczestnicy konferencji zgodnie twierdzą, że Mercedes-Benz Fashion Weekend Warsaw bez wątpienia będzie wielką i wyjątkową imprezą, podczas której oczy całego świata mody z zainteresowaniem będą zwrócone na Warszawę.

(M.Wierzchowski)
 

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone