«powrótJoga na stres - 25.06.2017 Międzynarodowy Dzień Jogi

Pole Mokotowskie, Warszawa

„Joga na stres" to hasło Międzynarodowego Dnia Jogi, który odbył się 25 czerwca 2017 r. Podczas wydarzenia można było zobaczyć, jak joga pomaga na stres, który jednomyślnie według światowych analityków i organizacji zdrowotnych – został okrzyknięty największym wrogiem współczesnego człowieka.

Główne wydarzenie odbyło się w Warszawie na Polu Mokotowskim pod patronatem i z udziałem Ambasadora Republiki Indii, J.E. Ajay Bisaria oraz gościa specjalnego Ministra Jogi i Ajurwedy w Indiach Sh. Shripad Yesso Naika'a.

Edyta Herbuś

Wydarzenie wspierały Ambasadorki Jogi takie jak: Natalia Przybysz, Małgorzata Pieczyńska, Paulina Holtz, Agnieszka Cegielska i Edyta Herbuś. „Joga daje mi niezwykłą możliwość w zabieganym XXI wieku, połączenia mojej duszy i ciała... jest dla mnie formą balsamu, wędrówki w głąb siebie i możliwością zadbania o ciało w sposób holistyczny. Dzięki jodze mogę poczuć tak bardzo ważne tu i teraz, wyciszyć się i posłuchać nie tylko ciszy, ale wsłuchać się w siebie. Joga to oczyszczenie, spokój i niezwykła, bo piękna energia" – powiedziała Agnieszka Cegielska.

Wydarzenie to miało charakter całodniowego pikniku na Polu Mokotowskim w Warszawie, gdzie w gronie sympatyków jogi wraz ze znajomymi z maty, rodziną i przyjaciółmi można było uczestniczyć w wielu atrakcjach takich jak: sesje jogi w plenerze, pokazy Acro Yogi oraz stylów jogi, pokazy i warsztaty tańca indyjskiego, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i wiele innych. Nie zabrakło też strefy zabaw dla dzieci, strefy relaksu, spotkań z autorami książek i stoisk wystawców.

(WW)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone