«powrótBriefing prasowy w Pałacu Mała Wieś

Nowa Wieś, Belsk Duży, woj. mazowieckie

Grupa organizatorów eventów, dziennikarzy i zaproszonych gości wybrała się na wyjazd studyjny do Pałacu Nowa Wieś. Wszystkich gości przywitał Tomasz Barański - Dyrektor Hotelu, który podczas prezentacji przedstawił: nowy obiekt, plany kolejnych inwestycji i aktualny stan prac budowlanych. Po krótkiej konferencji nastąpiło zwiedzanie nowo wybudowanego Spichlerza, Pałacu wraz z apartamentem książęcym oraz Nowej Oranżerii. Po zakończeniu zwiedzania wszyscy udali się do Restauracji Stara Wozownia, gdzie odbyła się prezentacja menu i uroczysty lunch.

***

Jeden z najlepiej zachowanych zabytków polskiego klasycyzmu Pałac Mała Wieś, rozbudowuje swoją infrastrukturę i staje się luksusowym centrum konferencyjnym o najnowocześniejszych rozwiązania eventowych. Leżący w sercu Mazowsza i zwany jego Perłą, 200-letni kompleks pałacowo-parkowy to nowe miejsce na hotelowej mapie Polski, które doskonale łączy klasykę z nowoczesnością.

Oferta noclegowa Hotelu Pałac Mała Wieś to 16 ekskluzywnych apartamentów w zabytkowych Oficynach, 21 designerskich pokoi w Spichlerzu oraz Apartament Książęcy, znajdujący się na piętrze w Pałacu. W chwili obecnej łącznie baza noclegowa pozwala na akomodację ponad 100 osób. Planowana jeszcze w tym roku rozbudowa infrastruktury hotelowej poszerzy możliwości noclegowe do 54 pokoi. Efektownym dopełnieniem oferty biznesowej jest dwupoziomowa sala bankietowa w Nowej Oranżerii, która nawiązuje architektonicznie do XVIII-wiecznej Starej Pomarańczarni. Są to dwie bogato wykończone sale balowe, o łącznej powierzchni eventowej 850 m2. Ponadto hotel oferuje 11 sal konferencyjnych i saloników biznesowych z nowoczesnym wyposażeniem multimedialnym.

Apartament Książęcy

Jesienią tego roku Hotel Pałac Mała Wieś odda do dyspozycji gości kolejne przestrzenie hotelowe i wypoczynkowe. Wśród nich Dom Ogrodnika, który będzie dysponował nowymi 16 stylowymi pokojami dwuosobowymi. Również jesienią uruchomione zostaną Termy Pompejańskie Comfort SPA, czyli nietuzinkowa Strefa SPA & Welness, która zlokalizowana będzie w bezpośrednim sąsiedztwie Spichlerza z widokiem na parkowy staw. Niebywałą atrakcją będzie też Driving Range, czyli wyjątkowa strefa przeznaczona do nauki i treningu gry w golfa.

(WW)

(zdjęcia: materiały prasowe)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone