Turystyka

Otwarcie sezonu turystycznego 2022 na Mazowszu

Otwarcie sezonu turystycznego 2022 na Mazowszu

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna zaprosiła dziennikarzy i blogerów na Press Tour promujący Mazowsze. W programie imprezy znalazła się konferencja prasowa „Otwarcie sezonu turystycznego 2022 na Mazowszu" z udziałem: Adama Struzika - Marszałka Województwa Mazowieckiego, Izabeli Stelmańskiej - Prezesa Zarządu MROT, przedstawiciele Miasta Pułtusk i inni.

więcej

Uroczyste otwarcie Wave Międzyzdroje Resort & SPA

Uroczyste otwarcie Wave Międzyzdroje Resort & SPA

Nadmorski krajobraz Międzyzdrojów na stałe został odmieniony przez spiralne, nowoczesne bryły budynków z przeszkloną elewacją. To pierwszy obiekt o standardzie 5-gwiazdek w miejscowości. Oficjalne otwarcie dla zaproszonych gości odbyło się 27 kwietnia 2022 r. Uroczystość poprowadził Karol Okrasa, którego autorskiego dania inspirowanego lokalnymi smakami mogli skosztować obecni.

więcej

Uroczyste otwarcie Parku Rozrywki Majaland Warsaw

Uroczyste otwarcie Parku Rozrywki Majaland Warsaw

Uroczyste otwarcie Majaland Warsaw odbyło się 30 kwietnia 2022 r. w Góraszce pod Warszawą. W ceremonii udział wzięli dyrektor generalny Grupy Plopsa Steve Van den Kerkhof, dyrektor generalny Momentum Capital Martijn van Rheenen oraz Wójta Gminy Wiązowna Janusza Budnego. Podczas otwarcia odbyło się Maja Show. Zaproszeni goście – w tym dzieci – mieli okazję poznać większość atrakcji, jakie ma do zaoferowania Majaland Warsaw.

więcej

PREMIERA KSIĄŻKI STEFENA MÖLLERA "VIVA WARSZAWA"

PREMIERA KSIĄŻKI STEFENA MÖLLERA "VIVA WARSZAWA"

Wydawnictwo Pascal i Ambasada Republiki Niemiec zaprosili wyjątkowych gości na spotkanie z nową publikacją. Mowa o książce pt: Viva Warszawa, którą napisał Stefen Möller. Samego autora nie trzeba nikomu przedstawiać. Sympatyczny aktor, pisarz i kabareciarz jest najbardziej znanym i lubianym Niemcem w Polsce. Polskiej publiczności kojarzy się szczególnie jako uczestnik programu „Europa da się lubić” i aktor w popularnym serialu „M jak miłość”.

więcej

25 urodziny hotelu Mariott w Warszawie

25 urodziny hotelu Mariott w Warszawie

Hotel Warsaw Marriott, luksusowy obiekt pięciogwiazdkowy położony w Warszawie obchodził swoje 25-lecie istnienia. Jak przystało na wielkie urodziny nie mogło zabraknąć uroczystej gali, upamiętniającej powstanie hotelu w 1989 roku. Uczestnicy gali witani byli z humorem przez artystów teatru Akt. Jeden z artystów przebrany za kucharza proponował gościom… pizzę mrożoną i whisky z colą z ciepłym lodem.

więcej

Wezyr Holiday Coral Travel Party 2014

Wezyr Holiday Coral Travel Party 2014

Dnia 30 listopada 2014 biuro podróży Wezyr Holidays Coral Travel zorganizowało wyjątkową imprezę która podsumowała zakończony sezon turystyczny i przedstawiła swoje plany na lato 2015. „Kochaj, podróżuj, oczaruj” to przewodnie hasło, pod którym odbyło się uroczyste otwarcie sezonu lato 2015. Należące do międzynarodowej grupy Oti Holding, polskie biuro podróży w baśniowym stylu zaprezentowało 25 miejsc wakacyjnych do których dolecieć można z 10 lotnisk w Polsce.

więcej

Premiera książki "Tybet. W drodze do Kumbum"

Premiera książki "Tybet. W drodze do Kumbum"

W słoneczny wiosenny dzień miała miejsce premiera książki Elżbiety Sęczykowskiej pt: „Tybet. W drodze do Kumbum”. Wśród zaproszonych gości i dziennikarzy pojawiła się także Grażyna Szapołowska oraz Ilona Felicjańska. Pięknie ilustrowana książka to relacja autorki z jej podróży do mistycznej Krainy Śniegu. Autorka osobiście miała okazję wziąć udział w ceremoniach zastrzeżonych wyłącznie dla mnichów lamajskich.

więcej

9. Edycja Konkursu Travelery

9. Edycja Konkursu Travelery

Główną nagrodę, Grand Prix otrzymał Aleksander Doba za wybitne osiągnięcie w dziedzinie eksploracji. Polski kajakarz jako pierwszy na świecie przepłynął Atlantyk z Afryki do Ameryki Południowej na wiosłach, bez zawijania do portów i bez pomocy z zewnątrz. Podróżnik ma na swoi koncie wiele samotnych kajakowych wypraw. Popłynął za koło podbiegunowe w Norwegii, opłynął dookoła Bajkał, przepłynął Ocean Atlantycki w jego najwęższym miejscu.

więcej

SPOTKANIE AUTORSKIE "BLONDYNKA NAD GANGESEM"

SPOTKANIE AUTORSKIE "BLONDYNKA NAD GANGESEM"

Spotkanie autorskie z Beatą Pawlikowską poświęcone książce „Blondynka nad Gangesem” odbyło się w Kinie Atlantic w Warszawie. Autorka spotkała się z gośćmi, dziennikarzami i swoimi fanami. Jedną z atrakcji spotkania był pokaz autorskich zdjęć z podróży Beaty Pawlikowskiej po Indiach. Sławnej w całej Polsce blondynki nie trzeba nikomu przedstawiać. Autorka od wielu lat podróżuje do najbardziej egzotycznych miejsc na całym świecie.

więcej

Najpiękniejsze SPA 2015

Najpiękniejsze SPA 2015

Uroczysta Gala finałowa VII edycji konkursu na „Najpiękniejsze SPA” odbyła się 2 grudnia 2015 roku w scenerii Służewieckiego Domu Kultury w Warszawie. Jedną z atrakcji był zabawny spektakl komediowy „Wiecznie młodzi”, w którym główną rolę odegrali: Marzanna Graff i Aleksander Mikołajczak. Galę poprowadził Jarosław Kret znany polski dziennikarz telewizyjny i fotoreporter oraz prezenter prognozy pogody.

więcej

PREMIERA KALENDARZA "I...TAKI ŚWIAT JEST PIĘKNY"

PREMIERA KALENDARZA "I...TAKI ŚWIAT JEST PIĘKNY"

W grudniowy wieczór w Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie odbyła się premiera charytatywnego kalendarza „I… TAKI świat jest piękny”. Pomysłodawczynią całego projektu jest Omena Mensah, która do udziału zaprosiła znane gwiazdy, oraz najzdolniejszych polskich projektantów. Najważniejszym celem akcji było zebranie środków na budowę szkoły dla dzieci ulicy w Afryce. Głównym partnerem projektu była ITAKA. Jedną z atrakcji wieczoru była aukcja charytatywna.

więcej

Spotkanie prasowe Vienna House

Spotkanie prasowe Vienna House

W Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego odbyło się spotkanie prasowe największej austriackiej sieci hotelowej. Na początku lutego 2016 roku grupa VI Hotels & Resorts przekształciła się w Vienna House. Nowa marka w hotelarstwie skupia cztery indywidualne linie hoteli: designerskie hotele andel’s, energetyczne hotele biznesowe angelo, gościnne hotele Easy oraz eleganckie hotele Vienna House. Obecnie w Polsce do wspomnianej sieci należy pięć hoteli...

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone