«powrótTargi Franczyza szansą na własny biznes także dla obywateli z Ukrainy

LISTA POMYSŁÓW NA BIZNES CORAZ DŁUŻSZA

Dwudziesta pierwsza edycja Targów Franczyza w Pałacu Kultury i Nauki przyciąga coraz więcej interesujących wystawców. Targi najlepszych pomysłów na biznes startują 19 października i potrwają trzy dni. Wśród wystawców będzie kilkanaście firm z Ukrainy.

Lista firm franczyzowych, które wystawią swoje stoisko na 21. Targach Franczyza wydłuża się codziennie. Wśród nich będą również najbardziej znane i ikoniczne firmy z rynku jak McDonald's, Żabka czy Stokrotka.

Aktywny udział w Targach potwierdziło kilkanaście firm z Ukrainy, które jako wystawcy zaprezentują swoje modele franczyzowe. Targi Franczyzy to miejsce, gdzie także obywatele Ukrainy będą mogli znaleźć pomysł na swój własny biznes i rozpocząć rozwój na polskim rynku jako przedsiębiorcy, a nie tylko jako pracownicy najemni. Targi Franczyza stwarzają taką możliwość.

Po raz kolejny sieć sklepów spożywczych Żabka została partnerem strategicznym Targów Franczyza, a Polska Organizacja Franczyzodawców jak co rok objęła imprezę patronatem honorowym. Z kolei partnerem Seminariów o Własnym Biznesie jest w tym roku sieć sklepów spożywczych Stokrotka.

Najważniejszymi gośćmi tegorocznych targów są oczywiście kandydaci na franczyzobiorców oraz ci, którzy już prowadzą biznes na licencji pod znaną marką. Dzięki ich radom Targi Franczyza stają się jeszcze bardziej bezpiecznym miejscem wyboru biznesu dla siebie.

Na targach już po raz drugi zostaną przyznane nagrody TOP FRANCZYZOBIORCA.

Podczas trzydniowych targów, poza możliwością dokładnego poznania wybranych konceptów franczyzowych będzie można posłuchać tych, którym biznes na licencji przyniósł sukces i pieniądze. W trakcie Seminariów Własnego Biznesu doświadczeni franczyzobiorcy popularnych marek opowiedzą „jak to się robi", ale tak żeby wyszło na plus. Najlepszym z nich zostanie przyznane tytuł TOP FRANCZYZOBIORCA 2023.

Ponadto w ramach Seminarium Własnego Biznesu odbędą się warsztaty i wykłady, podczas których eksperci ds. franczyzy odpowiedzą na pytanie jak otworzyć i prowadzić biznes na licencji z sukcesem. Wśród prelegentów będą także wykładowcy studiów franczyzowych Szkoły Głównej Handlowej i doradcy firmy konsultingowej PROFIT system.

WYDARZENIA

1. Publiczne pierwsze obrady wspólnej Rady Konsultacyjnej Biorców i Dawców Franczyzy pod patronatem Szkoły Głównej Handlowej. Temat: Gdzie są punkty sporne między franczyzobiorcami i dawcami, jak wyrównać siłę stron umowy franczyzowej?

2. Wykłady ekspertów i przedsiębiorców na Seminariach Własnego Biznesu (Więcej informacji na: www.franczyza.pl)

3. Rozdanie nagród dla najlepszych franczyzobiorców. TOP FRANCZYZOBIORCA

Inwestuj w sprawdzone i bezpieczne

Franczyza pozostaje jedną z najbezpieczniejszych form działalności biznesowej. W Polsce działa ponad 1300 konceptów franczyzowych. Większość z nich, bo aż 80 proc., należy do polskich firm, a 20 proc. to firmy zagraniczne. Na rynku polskim działa blisko 90 tys. franczyzobiorców (polskich małych i mikro firm na licencji). Najczęściej są to firmy rodzinne. W sumie na rynku franczyzy pracuje blisko milion osób (właściciele razem z pracownikami).

Największe Targi Franczyzy w Europie Środkowej odbywają się w reprezentacyjnej części Pałacu Kultury i Nauki i zajmują wszystkie sale na parterze. Odwiedzający mają możliwość dojazdu do Pałacu Kultury i Nauki wszystkimi środkami komunikacji miejskiej: metrem, tramwajem, autobusem i pociągami. Targi będą czynne od 19 do 21 października 2023 roku w godzinach 10.00-17.00 w czwartek i piątek oraz w godzinach 10.00-15.00 w sobotę. Bilety dostępne są kasach przed wejściem w cenie 30 zł, online na bilet.franczyza.pl

tekst i zdjęcia: materiały prasowe organizatora

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone