«powrótSpotkanie prasowe Moroccanoil Color Complete

Ewa Szabatin na MoroccanoilDom Handlowy przy ul. Mysiej, Warszawa

W domu handlowym przy ul. Mysiej w Warszawie odbyło się spotkanie, na którym zaprezentowano wyjątkowy przełom w dziedzinie koloryzacji i pielęgnacji włosów Moroccanoil Color Complete. Przybyłych gości przywitała Marta Hermann - PR Manager JBS Optima. Spotkanie poprowadzili: Rafał Krajewski - Artistic Manager Moroccanoil Polska i Szef Teamu Szkoleniowego Moroccanoil Polska oraz Żaneta Tymińska - Brand Menager Moroccanoil Polska. Wsród zaproszonych gości była Ewa Szabatin - polska tancerka reprezentująca najwyższą klasę taneczną „S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, a także aktorka i projektantka mody.

JBS Opitma to oficjalny i wyłączny dystrybutor Moroccanoil w Polsce. Moroccanoil to luksusowe produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów bazujące na olejku arganowym. Dostępne są one w najlepszych salonach fryzjerskich. Marka JBS po raz pierwszy wykorzystała olejek arganowy w kosmetyce włosów, a dzięki temu odniosła wyjątkowy sukces i triumfuje. Dokładnie 10 lat temu na rynku fryzjerskim, pojawił się Moroccanoil wraz z kuracją na bazie drogocennego oleju, która na zawsze odmieniła przemysł fryzjerski.

Moroccanoil Color Complete to kompleksowa pielęgnacja włosów farbowanych 3600. Formuła 3600 wpływa całościowo na zapobieganie utraty koloru i utrzymanie jego intensywności przez długi okres czasu. Obecnie nie trzeba dokonywać wyboru pomiędzy zdrowymi, a farbowanymi włosami. Usługa Color Complete to dwa zestawy: salonowy zabieg ChromaTech i pielęgnacja domowa Color Continue.

kosmetyki MoroccanoilPierwszy zabieg salonowy Chroma Tech Prime & Post eliminuje wszystkie codzienne przyczyny utraty pięknego koloru, a dotyczy to utleniania koloru, uszkodzeń mechanicznych i chemicznych, wysokiej temperatury i na koniec problemów ze skórą. Zabieg ten tworzy odpowiednią bazę, odżywia włosy i zamyka w nich kolor, aby przywrócić integralność struktury włosów i osiągnąć jak najlepsze rezultaty koloryzacji.

Po zabiegu salonowym przychodzi czas na pielęgnację domową Color Continue. Z szamponem i odżywką Moroccanoil Color Continue każda kobieta może zadbać o pielęgnację w domu i tym samym przedłużyć efekty profesjonalnego zabiegu ChromaTech. Produkty te pomagają przywrócić dobrą kondycję włosów, aby lepiej zachowały kolor i nieustannie regenerowały się po każdym myciu. Ten wydajny duet delikatnie oczyszcza, zapewniając długotrwałe odżywienie i ochronę przed wyblaknięciem. Technologia ColorLink z olejem arganowym ma działanie, którego celem jest zamknięcie koloru we włosach i umożliwienie regeneracji włosów zarówno fizycznie, jak i chemicznie dzięki trzem mechanizmom. Ostatnim krokiem w tym zabiegu jest Spray Protect & Prevent, który chroni włosy przed utratą koloru, zapewniając ciągłą ochronę przed jego wyblaknięciem i zapobiegając powstawaniu żółtych refleksów. Dodatkowo chroni włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV czy zanieczyszczeniami.

Dzięki kolekcji Moroccanoil Color Complete każda kobieta może być w pełni usatysfakcjonowana swoją koloryzacją w salonie i na długo cieszyć się blaskiem swoich włosów. Wszystkie kobiety farbujące włosy czekały na ten przełomowy moment w koloryzacji włosów, a dzięki Color Complete spełniły się ich marzenia.

(DD)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone