«powrótSpójrz w moje oczy!

W czasach, kiedy maseczkami zasłaniamy większość twarzy, oczy pozostają jedynym naprawdę „widocznym" elementem. Warto o nie mądrze zadbać sięgając po preparaty z najlepszymi, aktywnymi składnikami.

ZO Skin Health bazuje na substancjach i zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach popartych badaniami klinicznymi oferując pielęgnację spersonalizowaną i dobraną do indywidualnych potrzeb. Troska o wrażliwą i wymagającą okolicę oczu doprowadziła do stworzenia produktów łączących delikatność i moc działania. Skóra wokół oczu jest cienka i starzeje się szybciej niż reszta twarzy. Wpływ na nią mają także promieniowanie - zarówno to słoneczne jak i światło niebieskie wytwarzane przez nasze smartfony czy komputery. Nikła podściółka tłuszczowa oraz bogata mimika sprawiają, że linie i zmarszczki są tu dużo bardziej wyraźne i szybko się utrwalają. Trzy produkty ZO Skin Health przeznaczone właśnie do tych obszarów pozwalają szybko i długofalowo poprawić kondycję skóry, wygładzić zmarszczki, rozjaśnić cienie i wyraźnie odmłodzić spojrzenie. Przyjrzyjmy się, na czym polega ich sekret.

Korzystne czynniki

Lekkie, żelowe ZO Skin Health Growth Factor Eye Serum skutecznie nawilża skórę, wypełniając ją i niwelując nawet głębsze zmarszczki pod oczami. Jego głównym długofalowym zadaniem jest pobudzanie mechanizmów naturalnej samoregeneracji skóry. Dzięki temu zapobiega tworzeniu się fałdek, zapadaniu oczodołów i poprawia mikrocyrkulację. Wyjątkową rolę odgrywa tu ZO Growth Factor Technology, czyli czynniki wzrostu (pochodzenia roślinnego i enzymatycznego), które intensyfikują podział fibroblastów oraz produkcję kolagenu typu 1, zwiększając gęstość skóry, ale również powodując zwiększenie ilości naturalnego kwasu hialuronowego. Chłodzący aplikator, w który wyposażone jest serum, koi skórę i pobudza mikrokrążenie redukując obrzęki i zasinienia. Spojrzenie jest natychmiast odświeżone a skóra gładsza.

ZO Skin Health Growth Factor Eye Serum cena 560 zł

Strefa cieni

Podkrążone oczy sprawiają, że wyglądamy na wiecznie zmęczonych, starszych i... (niestety tak wynika z badań) nie do końca zdrowych. ZO Skin Health Hydrafirm Eye Brightening Repair Crème to produkt przeznaczony do radzenia sobie z tym problemem. Krem zawiera retinol, który stymuluje odnowę naskórka i produkcję kolagenu, pomaga wyrównać koloryt. Zawiera również ZPRO™, czyli opatentowany kompleks peptydu biomimetycznego. Ten niezwykły kompleks stymuluje produkcję kolagenu i kwasu hialuronowego oraz komórek macierzystych Budlei Dawida, które chronią i wzmacniają komórki skóry. Z kolei zastosowany w kremie Dipalmitynian kwasu kojowego rozjaśnia cienie pod oczami, a składniki przyspieszające mikrokrążenie i metabolizm (w tym kofeina) pomagają zmniejszyć obrzęki. Skóra wokół oczu odzyskuje blask, a zmarszczki są widocznie spłycone i wygładzone.

ZO Skin Health Hydrafirm Eye Brightening Repair Crème cena 560 zł

Intensywna naprawa

Dzięki zastosowanym w ZO Skin Health Intense Eye Crème składnikom: retinolowi w najlepiej przyswajalnej przez skórę formie oraz peptydom – krem stymuluje naturalną produkcję kolagenu, przez co zmarszczki i drobne linie stają się mniej widoczne, a skóra nabiera jędrności. Zastosowane w kremie dyfuzory optyczne - mika i dwutlenek tytanu natychmiast zmniejszają widoczność zmarszczek mimicznych i „kurzych łapek", odbijają światło, sprawiając, że niedoskonałości skóry są niewidoczne. Substancje zawarte w produkcie niwelują występujące opuchnięcia oraz cienie pod oczami. Skóra wokół oczu odzyskuje blask. Skóra jest bardziej gęsta, elastyczna i ma jednolity, zdrowy odcień.

ZO Skin Health Intense Eye Crème cena 560 zł

źródło: materiały prasowe

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone