«powrótPremiera kalendarza Business Women and Life

Centrum Olimpiskie, Warszawa

W Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się Gala Charytatywna na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Pomysłodawcą całego wydarzenia była redakcja magazynu Business Woman & Life oraz Zarząd Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.

Głównym celem uroczystości była premiera kalendarza gwiazd na rzecz w/w stowarzyszenia oraz licytacja obrazów. Do premierowego kalendarza pozowały gwiazdy show biznesu oraz kobiety ze świata biznesu. Wśród gwiazd byli między innymi tacy panowie jak: Zbigniew Zamachowski, Piotr Polk, Jacek Kawalec, Andrzej Sołtysik, Rafał Maślak i inni. Kobiety biznesu, które przykładowo pojawiły się w kalendarzu to: Elżbieta Jeznach – redaktor naczelna „Businesswoman & life", Iwona Darul – prezes Zarządu Kupiec Sp. z o.o., Bożena Chmielarczyk – prezes Zarządu Eniro Polska, Sonia Draga – prezes wydawnictwa Sonia Draga i wydawnictwa Debit, Patrycja Kaleta – Brand Manager sieci „Malinowe Hotele" oraz twórca polskiej marki Balneokosmetyki.

Uroczystą galę poprowadził Robert Kudelski, który także wystąpił we wspomnianym kalendarzu. Jak przystało na tego typu wydarzenia przygotowano bogaty program artystyczny. Kilkakrotnie na scenie pojawiła się Agnes Violin, która zaprezentowała show na skrzypcach. W dalszej części zaprezentowano pokaz mody marki Midori. Po licytacji obrazów odbył się występ artystyczny Jacka Kawalca. Nie zabrakło też konkursu wizytówkowego z cennymi nagrodami i uroczystego bankietu.

(AW)

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone