Rozrywka

Iluzjoniści Prosto z Broadwayu w Warszawie

Iluzjoniści Prosto z Broadwayu w Warszawie

„Iluzjoniści: Prosto z Broadwayu" to wyjątkowy spektakl, który w ramach europejskiego tournee zawita do Polski już w 2019 roku. Najlepiej sprzedający się spektakl magiczny w historii Broadway'u ruszył w trasę i od początku przyszłego roku będzie bawił europejską - w tym również polską - publiczność. Wcześniej odniósł sukces na światowych scenach w Nowym Jorku, Londynie i Azji. Taka okazja nie zdarza się często - najlepsi na świecie iluzjoniści zazwyczaj występują solo.

Bilety na spektakl The Illusionists Live są do kupienia na eBilet.pl i Eventim.pl.

więcej

Spotkanie z Andrew Basso światowej sławy iluzjonistą

Spotkanie z Andrew Basso światowej sławy iluzjonistą

Andrew Basso, światowej sławy iluzjonista był gwiazdą spotkania prasowego w warszawskim kinie Iluzjon. W europejskim tournée „The Illusionists Live" wezmą udział należący do światowej czołówki iluzjoniści, którzy na pokazach gromadzą miliony widzów, a na swoim koncie mają liczne zwycięstwa w prestiżowych konkursach iluzjonistycznych. Wśród nich będzie między innymi: Kevin James, człowiek, który tworzył magię dla Dawida Copperfielda i wielokrotnie udzielał mu konsultacji.

więcej

XIX Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej

XIX Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej

Dnia 28 października 2018 r. odbyła się finałowa gala, podczas której rozdano puchary i statuetki wyróżnionym artystom. Grand Prix festiwalu otrzymała kolumbijska grupa Los Ortis, która zaprezentowała niezwykle efektowny, ale też niebezpiczny pokaz na kołach śmierci, a także wykonywała akrobacje na linie bez żadnych zabezpieczeń.

więcej

Centrum Praskie Koneser

Centrum Praskie Koneser

Centrum Praskie Koneser to wyjątkowe miejsce, znajdujące się w dzielnicy Praga Północ na terenie Warszawskiej Wytwórni Wódek. Miejsce to jest świetnym przykładem przestrzeni mixed-use, tzn. takiej, w której w jednym projekcie łączą się funkcje mieszkaniowe, hotelowe, handlowe, biznesowe i kulturalne. Stara Praga to także liczące się miejsce na różnego rodzaju eventy, dlatego w Koneserze powstanie też centrum eventowo-konferencyjne.

więcej

Uroczyste otwarcie CH Galeria Młociny - wiosna 2019

Uroczyste otwarcie CH Galeria Młociny - wiosna 2019

Galeria Młociny to nowe, wielofunkcyjne centrum Bielan, które połączy 220 ulubionych sklepów i punktów usługowych, komfortowe biura, centrum medyczne, miejsca na zabawę dla dzieci, klub fitness, restauracje i kawiarnie, park trampolin i pierwsze w dzielnicy wielocalowe kino. Jedną z atrakcji tego miejsca będzie atrakcyjna strefa restauracyjna. Pomieści ona kilka stref z blisko 50 restauracjami i kawiarniami.

więcej

Park of Poland

Park of Poland

Park of Poland to projekt inwestycyjny spółki Globar City Holdings o wartości 150 mln euro. Będzie to idealne miejsce dla rozrywki dla milionów gości z polski i innych krajów Europejskich. W parku rozrywki zostaną wybudowane klasyczne atrakcje, a także te oferujące najbardziej ekstremalne wrażenia. Obiekt przeznaczony będzie dla odwiedzających w każdym wieku, a niektóre atrakcje będą działały przez cały rok. Park of Poland zlokalizowany będzie w okolicach Mszczonowa.

więcej

Pierwsze urodziny Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta

Pierwsze urodziny Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta dnia 04 listopada 2017 r. obchodziło swoje pierwsze urodziny w nowej lokalizacji, przy ul. Jagiellońskiej 82B. Z tej okazji zorganizowano pełną niespodzianek imprezę z udziałem gwiazd, które w II Charytatywnym Bowlingowym Turnieju Gwiazd walczyły o tytuł mistrza bowlingu, a także o jak najwyższy czek dla Fundacji Spełnionych Marzeń. W turnieju gwiazd udział wzięli: Maja Jeżowska, Łukasz Zagrobelny i wielu innych.

więcej

Największe Magic Show Marcina Muszyńskiego

Największe Magic Show Marcina Muszyńskiego

W Cafe Kulturalna w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie miała miejsce konferencja prasowa z okazji zwieńczenia wielkiej trasy koncertowej pt.: „Mistrz Magii Marcin Muszyński” . Gościem specjalnym był nominowany w plebiscycie „Osobowość Roku 2016” - iluzjonista Marcin Muszyński, a także Prezydent Polskiego Związku Iluzjonistów Jerzy Stanek, którzy opowiedział o przygotowaniach tego wyjątkowego wydarzenia. Niezwykłe Magic Show odbędzie się 24 kwietnia 2016 roku w EXPO XXI w Warszawie.

więcej

Hulakula, rozrywkowe centrum w Warszawie

Hulakula, rozrywkowe centrum w Warszawie

Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta po ponad półtorarocznej przerwie ponownie otworzyło swoje podwoje. Odświeżone i jeszcze bardziej atrakcyjne centrum rozrywki wróciło na imprezową mapę stolicy. Nowy obiekt ma nową lokalizację przy ul. Jagiellońskiej 82 B w budynku galerii Metropol Dom i Wnętrze na Pradze Północ w Warszawie. Wielka gala otwarcia „Hulakula Gold Invitation" odbyła się 5 listopada 2016.

więcej

Uroczyste otwarcie Cinema City Galeria Północna

Uroczyste otwarcie Cinema City Galeria Północna

Dnia 14 września 2017 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowego kina na warszawskiej Białołęce – Cinema City. Nowe kino ma za zadanie zapewnić dobrą rozrywkę dla mieszkańców Białołęki, Tarchomina i okolicznych, podwarszawskich miejscowości. Obecnie jest to pierwsze kino w stolicy z przełomowym systemem dźwiękowym Dolby Atmos, który przemienia seans kinowy w niezwykłe przeżycie filmowe...

więcej
Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone