«powrótBogna Sworowska została nową ambasadorką marki Obagi

Bogna Sworowska ambasadorką marki Obagi Restauracja Flaming & Co, Warszawa

Firma Bogdani Dermatologia wyłączny dystrybutor kosmetyków amerykańskiej marki Obagi w Polsce, zorganizowała śniadanie prasowe, na którym wiceprezes Jarosław Wolski przedstawił nową ambasadorkę. Została nią Bogna Sworowska, która od lat zachwyca swoją nienaganną sylwetką i urodą.

Podczas konferencji dr Marcin Ambroziak opowiedział o produktach Obagi oraz o ich efektywnym działaniu. Na śniadaniu promującym markę Obagi i jej nową ambasadorkę pojawiło się wiele znanych osób, przyjaciół i znajomych Bogny Sworowskiej, m.in.: Teresa Rosati, Anna Czartoryska-Niemczycka, Joanna Racewicz, Joanna Klimas, Cezary Pazura, Aleksandra Żebrowska i inni. Na spotkaniu nie zabrakło też dziennikarzy i innych przedstawicieli mediów.

Bogny Sworowskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 15 lat. Była modelką w Modzie Polskiej i w czasopiśmie Świat Mody, pozowała do zdjęć czołowych polskich fotografików, a następnie z powodzeniem kontynuowała karierę we Włoszech, Francji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Obecnie do dnia dzisiejszego jest jedyną Polką, która znalazła się na okładce amerykańskiego magazynu Playboy. Na swoim koncie ma tytuły Vice Miss Polonia, Miss Foto i Miss Mazowsza z 1987 roku. Była też rzecznikiem prasowym stacji TVN. Od 1998 roku mieszka w Polsce, gdzie rozpoczęła karierę w świecie marketingu i PR-u. Od 2000 roku współprowadzi agencję BIS! PR Błasikiewicz i Sworowska.

Marka Obagi wywodzi się od nazwiska amerykańskiego lekarza dr Zein'a Obagi, eksperta w dziedzinie dermatologii estetycznej. Rolą Obagi jako lidera w pielęgnacji i utrzymaniu zdrowej skóry jest dostarczenie kosmetyków innowacyjnych, wyjątkowych, dopasowanych do różnych potrzeb, wieku i typów skóry. Pozwalają one na zachowanie młodości i piękna każdej nowoczesnej kobiecie, która świadomie dba o zdrowie i kondycję swojej skóry.

(DD)

zdjęcia i żródło: materiały prasowe organizatora

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone