«powrótAktywuj piękno od wewnątrz z Dopelherz system Kollagen Beauty

Marieta Żuchowska i system Kollagen BeautyThe Tides, Warszawa

W biurowcu "The Tides'' odbyła się konferencja "Aktywuj piękno od wewnątrz z Dopelherz system Kollagen Beauty''. Konferencję poprowadził Maciej Dowbor wraz z Renatą Kasprzyk – General Manager. Gościem specjalnym była Marieta Żukowska, która opowiedziała o dobroczynnym działaniu "Kollagenu Beauty'' i w jaki sposób dba o zdrowy styl życia mimo tylu godzin spędzonych na planach filmowych.

Piękno nie ma jednej konkretnej definicji. Każdy mówi o nim w inny sposób, przez pryzmat swojego wychowania, środowiska w jakim przebywa, ale także indywidualnych preferencji i gustu. Piękna skóra to taka, która jest zdrowa, zadbana, elastyczna, promienna i nie zdradzająca wieku. Skóra jest narządem, na którego funkcjonowanie wpływa wiele czynników, m.in.: szkodliwe warunki atmosferyczne, odżywianie, promieniowanie UV czy hormony.

"W miarę upływu lat produkcja kolagenu, naturalnego komponentu skóry, stanowiącego aż 80% jej masy suchej, zaczyna się obniżać. Pogorszeniu ulega również jego jakość. Powierzchnia skóry staje się nierówna, pojawiają się w niej wyżłobienia. Ten proces stopniowo postępuje i zaczynają tworzyć się widoczne zmarszczki. Jest to wynikiem starzenia się organizmu. Nie zatrzymamy tego procesu, ale aktywując metabolizm kolagenu od wewnątrz możemy sprawić, że skóra będzie się starzała znacznie wolniej, a nawet uda się cofnąć niektóre zaistniałe już zmiany'' - powiedziała dr n. med. Aleksandra Jagielska, dermatolog i ekspert medycyny estetycznej.

Doppelherz system Kollagen Beauty, podbił serca konsumentów w wielu krajach, jest już dostępny w wybranych aptekach w Polsce. To suplement diety, który zawiera potwierdzone badaniami działanie bioaktywnych peptydów kolagenowych Verisol, oraz starannie dobrane składniki w formie płynnej, które pomagają zadbać o naturalne piękno skóry od wewnątrz. Z myślą o aktywnych kobietach bogata formuła produktu o owocowym smaku liczi i melona została opracowana w poręcznych, pojedynczych ampułkach gotowych od razu do picia. Dodatkowo, formuła produktu jest wzbogacona o kompleks witamin i minerałów pozytywnie wpływających na kondycję skóry. Stosując zalecaną ampułkę raz dziennie, pierwsze pozytywne zmiany widoczne są już po ok. 4 tygodniach regularnego stosowania Doppelherz system Kollagen Beauty, kolejne efekty zauważalne są po 8 tygodniach, W celu osiągnięcia efektu zalecane jest systematyczne przyjmowanie preparatu przez co najmniej 3 miesiące. Po konferencji każda kobieta miała możliwość zbadania stanu skóry twarzy oraz sprawdzić kondycję włosów. Każda pani mogła zrobić sobie makijaż aby tego dnia wyglądać i czuć się pięknie.

(DD)

zdjęcia: materiały prasowe organizatora

Copyright © motywmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone